Afspraken algemeen

C.L.B. en Revalidatiecentrum

C.L.B. 

Onze school wordt begeleid door het
  • Vrij C.L.B. Waas en Dender (afd. Beveren)
  • Ciamberlanidreef 80 A
  • 9120 Beveren
  • email: beveren@vclbwaasdender.be
  • Tel.: 03/755.58.69

Het onthaalteam voor onze school bestaat uit Sanne De Tender (psycholoog), Nathalie Riské (verpleegster) en Dr. Marc D'Hollander (schoolarts). Zij kunnen door leerkrachten of ouders gecontacteerd worden bij eventuele problemen of voor nader onderzoek.

Ook voor het medisch schooltoezicht werken we samen met het C.L.B. Bepaalde leerjaren hebben een kort onderzoek in de school. De 2° kleuterklassen en de 5° leerjaren hebben een uitgebreid onderzoek dat ook doorgaat op de school. 
U ontvangt tijdig de nodige informatie.

Revalidatiecentrum

Onze school werkt ook samen met het revalidatiecentrum van Beveren:
Revalidatiecentrum 't VLOT Beveren
Kallobaan 5
9120 Beveren
email : reva-beveren@scarlet.be
tel: 03/775.64.84